ZAPRASZAMY panie na bezpłatne warsztaty rozwoju osobistego realizowane w ramach projektu “Żyj bez stresu, żyj bez bólu – Uniwersytecki Program Edukacyjny”

Plakat projektu "Żyj bez stresu, żyj bez bólu - Uniwersytecki Program Edukacyjny". Kręgi zbiegające się do środka. W środku ikona z głową człowieka. Poniżej nazwa projektu oraz loga realizatorów: FLOP, Uniwersytet Medyczny w Lublinie i Terpa
ZAPRASZAMY panie na bezpłatne warsztaty w ramach projektu „Żyj bez bólu, żyj bez stresu” – Uniwersytecki Program Edukacyjny”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie (zwanego dalej „Projektem”). Projekt jest realizowany przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie w partnerstwie z TERPA Sp. z o. o. i Związkiem Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych.

Warsztaty trwają 25 godzin dydaktycznych (5 dni po 5 godz. dydaktycznych), składają się z 5-ciu modułów :
– Co sprawia, że jesteś kim jesteś? – filozofia i rozwój tożsamości osobistej,
– Meandry niedoskonałości – jak zaakceptować to, kim jesteśmy a nie przejmować się tym kim powinniśmy być,
– Jak przełamać w sobie blokujące przekonania?
– Jestem, więc czuję. Jak okiełznać swoje emocje?,
– Spokojnie to tylko ZMIANA….