OGŁOSZENIE konkursu grantowego „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 5” – edycja 2021

Plakat projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 5", sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 - 2030. Na plakacie loga Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, Związku Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych, Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Programu Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych ogłaszają konkurs grantowy na mikrodotacje edycja 2021 w ramach projektu „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 5”, sfinansowanego  przez  Narodowy  Instytut Wolności  ze  środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich  NOWEFIO na lata 2021-2030.

Termin naboru wniosków o mikrodotację: od 5 lipca do 25 lipca 2021 r. (do godziny 23:59).

W ramach konkursu wspierane będą projekty obejmujące dowolne działania w zakresie pożytku publicznego oraz rozwoju młodych organizacji pozarządowych. O dotacje w łącznej kwocie 322 200,00 zł mogą ubiegać się młode organizacje mające siedzibę na terenie zachodniej części woj. lubelskiego oraz grupy nieformalne i samopomocowe. Maksymalna kwota dofinansowania pojedynczego projektu wynosi 6 000,00 zł.

Przy czym Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej (Operator 1) będzie odpowiedzialny za powiaty:

• biłgorajski i gminę Zwierzyniec
  • janowski
  • kraśnicki
  • lubelski
  • opolski
  • świdnicki

Natomiast Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych (Operator 2) będzie odpowiedzialny za powiaty:

• lubartowski
  • łukowski
  • m. Lublin
  • puławski
  • radzyński
  • rycki

Wnioski można składać do 25 lipca 2021 r. wyłącznie za pomocą generatora wniosków, który jest dostępny na www.lubelskielokalnie.lbl.pl (duży czerwony przycisk “ZŁÓŻ WNIOSEK”).

Przed wypełnieniem wniosku należy koniecznie zapoznać się z Regulaminem Konkursowym dla edycji 2021 r. Zachęcamy również do udziału w bezpłatnych szkoleniach w zakresie przygotowania wniosku.

Przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy wcześniej go skonsultować z Animatorami Subregionalnymi lub Animatorami Lokalnymi. Konsultacje będą trwały przez cały czas naboru wniosków o mikrodotacje w okresie: od 5 lipca do 25 lipca 2021 r.

Kontakt w sprawie szkoleń: Dorota Ozimek – Specjalista ds. szkoleń, tel. 791 227 731,e-mail: flop.lokalnie2@gmail.com

Wojciech Dec – Animator Subregionalny 1 (powiaty: radzyński, puławski, m. Lublin), tel. 668 548 249, e-mail: flop.lokalnie2@gmail.com

Krzysztof Jakubowski – Animator Subregionalny 2 (powiaty: łukowski, rycki, lubartowski) – Krzysztof Jakubowski, tel. 513 979 597, e-mail: flop.lokalnie2@gmail.com

Regulamin Konkursu – edycja 2021