Władze

Zarząd (od 30 czerwca 2017):

Wojciech Dec - Prezes

Piotr Marzęda - Wiceprezes

Iwona Kędziera - Wiceprezeska

Mieczysław Biszkont - Członek

Bogusław Misiak - Członek

Komisja Rewizyjna (od 30 czerwca 2017):

Jolanta Tarłowska - Przewodnicząca

Agnieszka Szypulska - Członek

Grzegorz Adamczuk - Członek


Opublikował: Krzysztof Jakubowski
Publikacja dnia: 31.01.2018
Podpisał: Krzysztof Jakubowski
Dokument z dnia: 15.10.2014
Dokument oglądany razy: 5711
18.11.2019 // flop.lublin.pl/bip